یک شناور

۱۵ مطلب در مهر ۱۳۹۸ ثبت شده است

شوکه شدن

خیلی اوقات،ما خیلی چیز ها رو می دونیم و باهاشون روبه رو میشیم،فقط چون انتظار برخورد با اونا رو نداریم،شوکه میشیم،اما این به این دلیل نیست که نمی دونیم.

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
دختر مرداد

حواستون رو جمع کنین!

امروزه،آدما خیلی برداشت های اشتباهی از حرف و رفتار های دیگران میکنن،یه چیزی درموردت میگن که تو شاخ در میاری.آدم باید توجه کنه به رفتار هایی که میکنه و حرفایی که میزنه،چون گاهی اوقات،بدون اینکه خودت با خبر بشی،متهمت میکنن.تهمتی بهت میزنن که حتی تو بهش فکرم نکردی و اصلا منظورت اون نبوده.نمیشه گفت قضاوت،باید گفت برداشت اشتباه زیاد شده مخصوصا برداشت اشتباه از رفتار آدما.یه جورایی اگه حواست نباشه،گناهکار میشی.اون موقع ست که حکایتت میشه،آش نخورده و دهن سوخته،پس حواستو جمع کن.ممکنه تو منظوری نداشته باشی ولی جدیدا هم حرف تو دهنت میزارن هم منظور توی رفتارت،پس با اینکه قصد و نیتت پاکه،ولی بازم تو احتیاط کن.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
دختر مرداد

ناشکری

اصلا چیز خوبی نیست و انرژی منفی هم داره روی زندگی،پس باید برای هر چیزی که داریم شکر کنیم و راضی باشیم،اینجوری نعمت و اتفاق های بهتری وارد زندگیمون میشه.قول میدم.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
دختر مرداد

سطح

عجیبه برام که؛
برخی از آدم ها،خودشون رو هم سطح یه سری آدم کوچکتر از خودشون(از هر نظری میگم) می دونن،اگرم خودشون رو هم سطح اونا ندونن،انگار یه جورایی خوشون رو با اونا سرگرم می کنن یا باهاشون وقت میگذرونن و همه ی اینا در حالیه که؛اونا،با هم، هیچ نظره هم سطح نیستن ولی بازم به این کار غلطشون ادامه میدن.نمیگم بودن و وقت گذروندن با یه آدم کوچکتر از خودت اشتباهه ولی اگر انتظارات بیش از حد بره بالا،یعنی تفکرات به یه سوی غلطی کشیده بشن،همه چی به هم میریزه و این اصلا خوب نیست!

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
دختر مرداد

هیچ وقت

فقط بهم ثابت شد که:
چی فکر میکردم،چی شد!

هیچ وقت، هیچ چیز،اونجوری که آدم انتظار داره پیش نمیره،همیشه برعکس اون چیزی که فکرشو میکردی رخ میده،انگار این یک قانونه.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
دختر مرداد

انتخاب سخت

بعضی اوقات،انقدر انتخاب کردن و تصمیم گیری سخته،که حتی بقیه هم نمی تونن کمکت کنن،اینجور مواقع آدم هر چقدر هم که بشینه فکر کنه بازم فایده نداره چون بازم به تصمیم درست نمیرسه.یعنی قشنگ گیر میکنه.من اینجور مواقع،چند وقتی از موضوع فاصله میگیرم،چند روز خودمو با چیزهای دیگه مشغول می کنم و اصلا به اون موضوع فکر هم نمی کنم،بعد دوباره بهش فکر میکنم،اون موقع ست که،به نتیجه میرسم.امتحان کنید،جواب میده.

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
دختر مرداد

قضاوت بی جا

اکثر آدم ها،فقط قضاوت بی جا میکنن!
همش در مورد انتخاب های آدما حرف میزنن و نظر میدن،ولی نمیدونن که هم نظر دادن و قضاوت کردن آدما غلطه و هم تا توی شرایط قرار نگیری،نمی تونی واقعا همه چیزو درک کنی!

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
دختر مرداد

دل مهمه

اکثریت انسان هایى که نسبت به دیگران بیشتر میخندن و بیشتر هم شوخ طبعى میکنن،از درون یا خیلى ناراحتن یا اینکه خیلى زندگى سختى داشتن و شاید هنوزم دارن.میخوام بگم،هر کى مى خندونه شاد نیست و هر کى مى خنده،خوشحال نیست.اون چیزى که مهمه،ظاهر نیست.دله که مهمه،دل.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
دختر مرداد

مرگ

قبلا از مرگ می ترسیدم اما دیگه اینجوری نیست.
به این نتیجه رسیدم که آدما به دنیا میان که بمیرن،پس چرا از این موضوع میترسن!
این که میگن آدم یه بار زندگی میکنه درسته اما این هم درسته که با مرگ،انسان یه زندگی ابدی رو شروع میکنه.
ما به جای ترس از مردن،باید از زندگی توی این دنیا لذت ببریم و خودمون رو برای زندگی توی اون دنیا آماده کنیم.
مرگ اونقدرا هم بد نیست.تازه با مردن، آدم ، میتونه برای همیشه یه زندگی جدید رو شروع کنه که هیچ پایانی نداره.چی از این بهتر؟

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
دختر مرداد

دوست دارم!

این جمله ایه که آدما وقتی پیش همدیگه ان،زورشون میاد بهم بگن.ولی،کافیه عشق شون،کسی که دوسش دارن،یکم ازشون دور بشه.دیگه اون موقع ست که انقدر میگن دوست دارم که همه ی نگفتناشون،جبران بشه.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
دختر مرداد

بهم ثابت شد که

جواب ابلهان خاموشى ست.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
دختر مرداد

انسان هاى مریض کره ى زمین

یه سرى از انسان ها،اطرافمون رو احاطه کردن که هیچ وقت نمیشه از دستشون نفس راحت کشید
انقدر رفتار هاشون احمقانه و در عین حال بچگانه ست،که پررو پررو،وایمیستن جلوت و میگن که تو بچه اى!
تیکه کلام اکثرشون هم،اسکل ه.هیچى هم جز این بلد نیستن!
فکر میکنن خیلى شاخ ان ولى خبر ندارن که بین هم نوع هاى بدتر از خودشون،شاخ ان!
معمولا باید جلوى اینجور افراد،که جدیدا خیلى زیاد شدن،سکوت کرد ولى اونا انقدر نفهم و بى شعورن،که فکر میکنن ما نمى تونیم جوابشون رو بدیم.
وقتى هم جوابشون رو ندى،روز به روز غیر قابل تحمل تر میشن.
همه ى افراد سالم با این انسان ها مشکل دارن و ازشون دورى میکنن،براى همین این جمله افراد همیشه تنها مى مونن،اگر هم کسى سمتشون بره مثل خودشون مریضه.
این جور افراد همه جا پخشن و هیچکس نمى تونه بزنه توى دهنشون به طورى که دیگه باز نشه.
من براى این مدل دختر ها،یه صفت مناست پیدا کردم ، درسته،اونا سلیته،دریده و پاچه پاره ان،هیچ وقت هم درست نمیشن!
از این ادما دورى کنید،مریض هاى روانى کره ى زمین،در واقع اونا و امثال اونا هستن.گیرشون نیوفتین!بدجورى تعطیل ان،چون به این وضعیتشون افتخار هم مى کنن!

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
دختر مرداد